Teknik Servis Ürünleri

A. Satış Öncesi Servis Hizmetleri

Cihazın alımından önce, montaj yeri, elektriksel ve çevresel ihtiyaçların ve problemlerin belirlenerek en uygun seçimlerin yapılabilmesini teminen uzman görüşünü verdiğimiz keşif ve danışmanlık hizmetidir.

Satış temsilcilerinin yönlendirmesiyle, uzman teknik personelimiz tarafından gerekli incelemeler yapılır ve rapor olarak sunulur.

B. Satış Sonrası Servis Hizmetlerimiz

Garantimiz altında bulunan cihazlar


Satışı ile birlikte verdiğimiz taahhütlere sadık kalarak cihazların arızalarına müdahale edilmesi, periyodik bakımlarının yapılması ve müşteriden ilave bir ödeme talep edilmeksizin tam fonksiyonel ve faal halde tutulmasıdır.

Parça Hariç Bakım&Onarım Sözleşmesi


Garanti süreleri dolmuş cihazların, arızalarına müdahale, periyodik bakımlarının yapılması ve cihazın tam fonksiyonel ve faal tutulması için yetkin personelimiz tarafından verilen işçilik hizmetlerini kapsar.
Periyodik bakımlar, üreticisinin belirlediği esaslar çerçevesinde gerçekleştirilirler.

Parça Dahil Bakım&Onarım Sözleşmesi


Garanti süreleri dolmuş cihazlar için Parça Hariç Bakım&Onarım sözleşmesinde belirtilen hizmetlerle birlikte ömürlü ve kullanıma bağlı olarak tükenen donanımlar dışındaki yedek parçaları da kapsar.

Sözleşme Dışı Servis Hizmetleri


Garanti süresi tamamlanmış ve Bakım&Onarım sözleşmesi bulunmayan satışını yaptığımız cihazlara ücreti karşılığı servis hizmeti sağlanması hizmetidir. Servis organizasyonumuzda öncelik Garantimiz altında ve Bakım&Onarım sözleşmeli cihazlarındır.

Demontaj & Taşıma


Cihazın bulunduğu yerden demonte edilerek, müşteri tarafından gösterilen yeni yerine taşınması ve monte edilerek faal olarak teslim edilmesidir.

Yukarıdaki seçenekler, verilen hizmetlerin çeşitliliğini gösteren örnekler olup, detaylı bilgi için lütfen Servis İstekleri Merkezi ile irtibata geçiniz.

Yukarı