CMT

www.cmt-med.com

 

CMT Medikal Teknolojiler,  medikal teşhis için ileri dijital X-ray görüntüleme sistemlerinin önde gelen üreticilerindendir. 20 yıldan daha uzun süredir icatlarda önde gelenlerden, CMT’nin şuanda dünya çapında en az 4000 sistem  üssü  bulunmaktadır.

CMT dizayn eder, geliştirir, üretir ve Genel Radyografi, R&F odaları, Anjiografi  özel prosedürlerine uygun yüksek çözünürlüklü dijital görüntü çözümlerini satar. Şirket, ileri teknolojisi, esnek çözümleri ve  her müşterinin ihtiyaçlarını karşılamasıyla diğer şirketlerden ayrılır.

Dünya Genelinde Altyapısı


1981’de kuruldu. CMT’nin merkezi Yoneam, İsrail’de  yüksek teknoloji endüstri parkındadır ve  Amerika’da tamamen CMT’ye ait bir yan kuruluş bulunmaktadır.  Dünya çapında acenteler ve distributörler tarafından temsil edilir.  Kendi ürünlerinin yanısıra distributörleri aracılıyla eski film temelli sistemleri uyarlayan upgrade sistemlerini de satar. Şirket, medikal teşhis görüntüleme çözümlerinde dünya liderleri olan üreticilerinin  oluşturduğu orjinal ekipman üreticileri (OEM) ürünlerini de satmaktadır.

Yukarı