REIN MEDICAL

Rein Medical Hakkında;

Almanya'da Tıbbi Bilişim Teknolojileri (IT)'ne odaklanan Willich merkezli Rein EDV GmbH şu anda Rein Medical GmbH olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

40 yılı aşkın süredir Rein soyismi IT sektöründe kalite ve yenilik anlamına gelir.
Rein EDV GmbH 12 yıl önce iş birimi olarak kurulan MeDiSol'le aralarında Endüstriyel Çözümler ve Bilgisayar Sistemleri alanında bilgi ve deneyim paylaşımları sonucu 2004 yılında ilk tıbbi hepsi bir arada (all-in-one) bilgisayarı geliştirdi. 2009 yılında ISO 13485 sertifikası ile tıbbi piyasaya tamamen uyum sağlamıştır.
VIEWMEDIC markası altında bilinen bütün ürünler bugün takdir edilmektedir. VIEWMEDIC ürünleri Willich'te geliştirilir ve üretilir. Tıbbi ve endüstriyel bölümlerin deneyimleri burada bir araya getirilir. Son yıllarda teknik yazım ve düzenleme ekipleri daha da geliştirilmiş olup, yanlarına elektrik mühendisliği ve inşaat tasarım ekipleri de dahil edilmiştir.
Medikal pazarında önemli bir konumda olduğunu ve uluslararası tanınan bir marka olduğunu belirtme hedefiyle şirket adını değiştirmiştir: Rein Medical GmbH şirket ismi ve VIEWMEDIC de ürün markasıdır. İştirakleri Rein Medical System SA (İspanya), Rein Medical AG (İsviçre) ve Finlandiya'daki yeni satış ofisi ile yakın işbirliği içinde Avrupa ve yurtdışı pazarlarda daha geniş çapta çalışmalarını sürdürmektedir. Ticari bölümleri, Endüstriyel Çözümler ve Bilgisayar Sistemleri Sanayi kısımları Rein GmbH tarafından yönetilmektedir.

Müşteriler için mevcut olan bölümler, Rein Medikal ve Rein Endüstri adları altında çalışmalarını sürdürmektedirler.
Yukarı